![ΟΙ ΕΥΧΟΥΛΗΔΕΣ 3: ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΤΑ (TROLLS 3: BAND TOGETHER)](https://cine-orfeas.gr/wp-content/uploads/2023/10/TBT_GR_DGTL_1080x1920_Boombox_OV-204x350_c.png)
Σύνοψη
Μετά από δύο ταινίες πραγματικής φιλίας και ατελείωτου φλερτ, η Πόπη και ο Κλωνάρης είναι πλέον επίσημα ζευγάρι! Όσο έρχονται πιο κοντά, η Πόπη ανακαλύπτει ότι ο Κλωνάρης έχει ένα μυστικό παρελθόν. Ήταν κάποτε μέλος της αγαπημένης της boyband, των BroZone, μαζί με τους τέσσερις αδελφούς του: τον Φλόιντ, τον Τζον Ντόρι, τον Σπρους και τον Κλέι.
Ώρες Προβολών
- 18:30
- 17:00
- 16:30
- 17:30
- 17:00
- 17:00